Tisk a rámování

Digitalizace originálního díla

Reprodukční fotografie vzniká v našem speciálně vybaveném ateliéru se špičkovou technologií od fotoaparátů, přes optiku, po digitální stěnu a speciální systém svícení. Fotky vznikají sekvenční metodou (každý obraz se fotí na více snímků, které pak skládáme k sobě proto, abychom zabránili jakékoliv deformaci obrazu). Díky našemu systému umíme reprodukovat i ty nejjemnější tónové, barevné a kresebné nuance i z extrémně rozměrných originálních děl.

Tiskneme dvanáctibarevným tiskovým systémem LUCIA EX pigmenty ošetřenými proti UV záření tak, že zaručují barevnou stálost po dobu 100 let.

Pro nejlepší možný výsledek tiskneme na speciální 100% bavlněný papír Hahnemühle Photo Rag 308g.

Rámování

Ve vlastním rámařství v Táboře rámujeme každý tisk zvlášť hned po objednávce. Používáme dřevěné lišty Larson-Juhl z Českého Krumlova.

Plexisklo

Tisky rámujeme s UV plexisklem se 70% UV ochranou (která ještě dále prodlužuje životnost a barevnou stálost tisků). Nepoužíváme sklo kvůli přepravě a nepoužíváme antireflexní úpravu kvůli ztrátě barevné kvality tisku samotného.

Na zadní straně je 3mm MDF deska a vše je zalepeno páskou pro extra ochranu proti prachu.

Finalizace a balení

Podle velikosti tisků je ze zadní strany buď závěs uprostřed, nebo dva závěsy po stranách.

Nakonec přidáme ochranné rohy, letáček k dílu, certifikát limitované edice a vložíme do našeho systému dvou krabic s deformační zónou pro extra ochranu při přepravě (bez jediného kusu plastu).

V případě prodeje tisku bez rámu, vkládáme tisk do černého tubusu, který je dále uložený ve speciální transportní krabici na tisky.